
Zwembad de Plons
In Zwembad De Plons ga je heerlijk ontspannen in het water, of roetsj! van de glijbaan.
In zwembad de Plons vind je een professioneel wedstrijdbassin van 25 bij 10 meter, met een lage duikplank en een watertemperatuur van ca. 29 °C. Verder vind je in het zwembad een whirlpool.
Het instructiebad is 17 bij 8 meter, met een watertemperatuur van 31 °C. In dit bad vind je ook watersproeiers, jetstream en een borrelbank en een 20 meter lange waterglijbaan voor nog meer zwemplezier.
Zwemles volgen in dit bad? Kijk dan hier voor meer informatie! Actuele openingstijden en meer vind je op de website via de roze button!
Zwembad de Plons
Houtduiflaan 3
6641 ZN Beuningen
Openingstijden
Zie voor de actuele tijden de websitePrijs
Zie voor de actuele prijzen de website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Planet Awesome
Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, VR Escaperoom..het kan allemaal bij Planet Awesome!
Spelen bij FunZone
Hou jij van klimmen en klauteren? Kom dan naar de leuke binnenspeeltuin FunZone Nijmegen!
Landgoed Mookerheide
Ontdek het mooie Landgoed Mookerheide! Er zijn volop leuke wandelingen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
7x DIY tips Pasen
Wil je alvast in de stemming komen voor Pasen? Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!
Leuke meivakantie uitjes in en om Nijmegen
Wat is er veel te beleven in onze mooie regio. We hebben leuke gezinsuitjes, tips voor Pasen en Koningsdag voor je op een rijtje gezet.