Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Trakteren in de herfst: egeltjes van eierkoeken

Gepubliceerd op 22 september 2024

Lees hier hoe je van eierkoeken in een handomdraai leuke egeltjes maakt!

Regelmatig deelt Lein via Kidsproof haar recepten die geschikt zijn om met kinderen te maken of die jouw kinderen waarschijnlijk erg lekker zullen vinden. Wij hebben thuis in elk geval al goede ervaringen met Leins kookkunsten!

Lein: “Van de week kwam mijn jongste dochter thuis met een hele stapel bladeren, ‘omdat ze zo mooi zijn mam!’. Ondertussen zitten deze bladeren in boeken en bakjes en heeft zij al inspiratie opgedaan op Pinterest voor de nodige knutselwerkjes. Ik zag er vooral decoratie in voor een leuk ‘herfst’ recept. Zij weer naar school en ik de blaadjes uit de bakjes gehaald ter decoratie van deze egeltjes. Er komt geen gasfornuis aan te pas dus laat ze lekker hun gang gaan terwijl jij iets voor jezelf doet.”

Nodig:

– eierkoeken
– roomboter
– hagelslag
– decoratiestiften voor koekjes

Doen:
– Je snijdt met een kookring, glas of mes halve manen uit de eierkoek zodat er de vorm van een egeltje ontstaat.
– Ongeveer de helft van de eierkoek besmeer je met roomboter en bestrooi je vervolgens met hagelslag.
– Met decoratiestiften teken je de oogjes en het neusje.

‘Uit de keuken van Lein’ heet het blog dat Lein schrijft om haar eigen recepten geordend te houden en om anderen te inspireren met eenvoudige en lekkere recepten. Wil je meer weten over of lezen van Lein? Kijk dan eens op Lein’s blog Deze link opent in een nieuwe tab of op Lein’s facebookpagina. Deze link opent in een nieuwe tab

Lees ook:

Alle blogs

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.

Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam

Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.

Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas

Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Meer inspiratie

Meivakantie in het Maritiem Museum

Spetterend gezinsuitje deze meivakantie: bezoek het Maritiem Museum en ontdek alle leuke activiteiten!

Nationale Kinderherdenking

Sta samen stil bij vrijheid tijdens de Nationale Kinderherdenking, live uitgezonden vanuit Madurodam.
Reserveer

Het langste Blotevoetenpad van Nederland!

Ontdek dit unieke parcours in de natuur. Een origineel (en gratis!) moederdag-uitje!

Meivakantie in het B & D Museum

Leuk familie-uitje in de meivakantie: workshop, kinderrondleiding en meer toffe activiteiten

Nieuwe films bij Pathé

Deze toffe nieuwe kinderfilms beleef je deze lente bij Pathé!

Meivakantie in Theater Zuidplein

Beleef de leukste voorstellingen in Theater Zuidplein deze meivakantie

Fien & Teun gaan op schattenjacht!

Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!

Museum Gouda

Ga deze meivakantie mee op ontdekkingstocht door het museum met een spannende tablettour!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief