Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Het regent… wat gaan we doen vandaag?

Gepubliceerd op 22 mei 2024

Het waait, regent en het is koud.... druilorenweer. Daarom een aantal tips voor thuis en uit (maar wel lekker binnen) in Rotterdam en omgeving.

Je kunt natuurlijk lekker thuis samen loungen met een groot warm kleed en dikke kussens op de grond, een lekker muziekje op en héél veel spelletjes en puzzels. Zet een dienblad met allemaal lekkers hapjes klaar en cocoonen maar! Toch liever de deur uit maar wel graag iets binnen doen? In Rotterdam en omgeving is genoeg (overdekt) te doen.

De kinderen worden ongetwijfeld blij van een bezoekje aan een binnenspeeltuin zoals Bungelland Deze link opent in een nieuwe tab en Monkey Town Deze link opent in een nieuwe tab. Maar als je daar zelf niet zo blij van wordt, bedenk dan iets waar je samen veel plezier aan beleeft: negeer het natte weer en doe alsof het zomer is! Waan je op vakantie en ga naar zwembad De Windas Deze link opent in een nieuwe tab in Bergschenhoek. Daar heb je ongetwijfeld lol in het grote bad of – voor de kleine spetteraars – het peuterbadje. 

Houd je het liever droog? Ga naar een museum! Het Boijmans van Beuningen Deze link opent in een nieuwe tab, het Maritiem Museum Deze link opent in een nieuwe tab, het Natuurhistorisch Museum Deze link opent in een nieuwe tab en het Belasting & Douanemuseum Deze link opent in een nieuwe tab bieden leuke rondleidingen en/of activiteiten voor kinderen. Of doe samen met je kids de speciale speurtocht in Stedelijk Museum Schiedam Deze link opent in een nieuwe tab. Kunst kijken was nog nooit zo leuk! 

Ga naar de Centrale Bibliotheek Deze link opent in een nieuwe tab! Eindeloos veel boeken om te lezen, computers om te internetten, een voorleesuurtje voor de kleintjes… Je kunt er zelfs naar voorstellingen kijken in een heus Bibliotheektheater Deze link opent in een nieuwe tab! Een basiskinderabonnement voor de bieb is gratis. 
Ook in de diverse theaters en bioscopen Deze link opent in een nieuwe tab in de regio Rotterdam vind je een heel gevarieerd film- en theateraanbod. Daar zit altijd wel iets voor je bij!

Vergeet ook niet onze actuele en uitgebreide Uitagenda Deze link opent in een nieuwe tab te checken voor nog véél meer leuke binnenactiviteiten voor kinderen!

Lees ook:

Alle blogs

Toffe buitenspeeltuinen in en om Rotterdam

Met je kids naar de speeltuin… altijd leuk! We hebben een aantal van onze favoriete speeltuinen op een rijtje gezet. Check voor je gaat wel de website of Facebookpagina van de speeltuin voor de actuele openingstijden per dag.

Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City

Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.

Eropuit met je peuter, kleuter of dreumes

Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!

Ontbijt, lunch of ’s avonds uit eten met de kids in Gouda? Hier kan het!

Uit eten met kinderen lastig? Niet bij deze leuke kindvriendelijke restaurants in Gouda! Hier kun je gerust terecht met je kroost, niet alleen voor de fijne kindermenukaart, maar ook omdat je zelf lekker kunt (na)tafelen terwijl zij zichzelf prima vermaken in de speelhoek of met kleurplaten, boekjes en voorleesmomentjes. Dit zijn must-do restaurants waar ook kinderen het naar hun zin hebben.

Meer inspiratie

Bunkerdag 2025

Unieke kans: Bekijk hoe een bunker er van binnen uit ziet tijdens de Bunkerdag!

Fien & Teun De Musical (2+)

Fien & Teun maken er weer een feestje van. Beleef een Boeren Avontuur in Theater aan de Schie!

Rotterdamse Dakendagen

Ontdek hoe daken kunnen bijdragen aan een gezonde, levendige, inclusieve en duurzame stad!

Onbeperkte Sportdag

Doe gratis mee aan deze toffe dag die Toyota organiseert voor kinderen met een beperking én hun familie!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes bij jou in de buurt? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief!

Aanmelden nieuwsbrief