Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Leuk museumuitje

Stap in de tijdmachine van RTM: beleef nostalgie en geniet van de rit!

Leuk museumuitje voor het gezin

Herinner je je de gloriedagen van de RTM? De Rotterdamsche Tramweg-Maatschappij, die ooit de levenslijn was tussen Zuid-Hollandse en Zeeuwse eilanden, is nu een uniek vervoersmuseum met een filmische twist! Dus, pak je popcorn en laat je inspireren door deze leuke ervaring.

Historie voor jong en oud

De RTM neemt je mee op een nostalgische reis terug in de tijd. Tussen 1898 en 1966 verzorgde deze legendarische vervoerder het personen- en goederenvervoer tussen Rotterdam en de eilanden. Sinds 1966 heeft de RTM een nieuw leven gevonden als een vervoersmuseum en sinds 1989 is het museum gevestigd aan de voet van de Brouwersdam.

Stap aan boord van een gerestaureerde RTM-tram uit vervlogen tijden en rijd door de prachtige duinen van ‘De Punt’ op Goeree. De tocht voert je over de adembenemende Brouwersdam naar Scharendijke, met als tussenstop West-Repart. Maar de rit eindigt niet alleen op de rails. Na je avontuur kun je ontspannen en genieten van een heerlijk kopje koffie in het cafe. Komen jullie ook langs?

RTM Trammuseum

Ouddorp

Openingstijden Kijk op de website voor de actuele openingstijden.
Prijs Kijk op de website voor de actuele prijzen.

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zoek je een restaurant met speeltuin én terras in de regio Rotterdam?

Een hapje eten op het terras terwijl de kids spelen in de speeltuin ernaast. Ideaal als ze moeten wachten tot het eten er is of als jullie zelf lekker lang willen natafelen. Hieronder vind je 5 restaurants met fijne speeltuin en terras in de regio.

De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam

Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.

Springen, stuiteren & lasergamen: kinderfeestje bij Jump-010

Toen Zita, de dochter van onze Kidsproof-reporter, 7 jaar werd, wilde ze een feestje om nooit te vergeten. En dat is gelukt! Haar feestje bij Jump-010 in Rotterdam was één groot avontuur vol energie, plezier en verrassingen.

9 x hoog, hoger, hoogst

Zeg je Rotterdam, dan zeg je de skyline! Iedere keer verbreekt de stad het record in Nederland met wéér een nieuw, nóg hoger gebouw. Van het prachtige uitzicht genieten kan dan ook op hoogte, vanuit een aantal daken en uitkijkpunten in de stad. We hebben 9 ‘high spots’ voor je op een rijtje gezet. Helaas niet geschikt als je hoogtevrees hebt…

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief