Speelpolder Eldorado
In het Goudse Hout in Gouda ligt natuurspeelplaats Eldorado. Kom je ook lekker spelen?
In het Goudse Hout in Gouda ligt natuurspeelplaats Eldorado. Grote en kleine kinderen kunnen hier heerlijk kliederen met water en zand bij de waterpomp. Klimmen en slingeren in de touwen. Wie blijft er droog op het trekvlot?
De speelplaats is het hele jaar open tussen zonsopgang en zonsondergang. Bankjes en picknicktafels zijn aanwezig. Er is geen toilet aanwezig, wel vind je horeca in de buurt: Restaurant ’t Vaantje op zo’n 10 minuten lopen.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 x pannenkoeken smullen in en om Rotterdam
Welk kind houdt er niet van: pannenkoeken! Geen zin om zelf te bakken? Wij hebben een paar gezellige adresjes in de regio Rotterdam verzameld waar je heerlijke pannenkoeken kunt smullen:
Tips voor een goed begin van het schooljaar
Alweer een beetje gewend aan de dagelijkse beslommeringen aan het begin van het nieuwe schooljaar? Ook de nieuwe sport- en muzieklessen beginnen weer en de eerste kinderverjaardagen worden ingepland. Daarom hieronder een aantal tips voor leuke clubjes, toffe kinderfeestjes en meer om het schooljaar goed te beginnen.
Spannend indoor kinderfeestje bij Prison Golf Rotterdam
Wij testten onlangs het kinderfeestje van Prison Golf bij Fun Village, een spannend golfavontuur vol verrassingen. De meiden vonden het geweldig (en wij stiekem ook)! Lees hieronder de hele ervaring.