Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zilvermuseum

Een bezoek aan het Zilvermuseum in Schoonhoven betekent een leuk, interactief en leerzaam uitje!

In het Zilvermuseum is er van alles te zien en te beleven! Volg een rondleiding, doe mee aan een workshop, ontmoet smeden, leer meer over zilver tijdens een Zilvercollege of laat je eigen zilver taxeren.

Voor kinderen is er een uitgebreid programma; dagelijks kunnen zij aan de slag in de zilverwerkplaats en een speurtocht doen. Verdien je badge als Junior Zilversmid! Ontdek waar zilver vandaan komt en hoe het wordt bewerkt, hoe je echt en nep zilver van elkaar kunt onderscheiden en hoe je een vorm uit dit metaal maakt. Je gaat zelf aan de slag in de Zilverwerkplaats en maakt een ring, hangertje of sleutelhanger!

In de schoolvakanties zijn er workshops, deze moet je wel even van tevoren reserveren. Ook kinderfeestjes zijn mogelijk.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Het Zilvermuseum

Kazerneplein 4

2871 CZ Schoonhoven

Openingstijden Dinsdag tot en met zondag: 11.00 - 17.00 uur
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Het Zilvermuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Cinekid Film- & Mediafestival

's Werelds grootste film- en mediafestival voor kinderen in de herfstvakantie! Komen jullie ook langs?

Herfstvakantie in de Bieb

Herfstvakantie in de bibliotheek: creativiteit en ontdekking voor het hele gezin!

Herfst Theater Zuidplein

Bezoek deze herfstvakantie een van de leuke familievoorstellingen bij Theater Zuidplein!

Op pad met de Rotterdampas

Meer gratis activiteiten, meer korting op toffe uitjes en meer plezier met de Rotterdampas!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

Samen op pad in de herfst met de Rotterdampas

De herfst is hét seizoen om samen op pad te gaan! Regen of zonneschijn, in en rond Rotterdam is er altijd wat te doen. Van vrolijke theaterlessen tot spannende attracties en creatieve musea – deze tips maken jullie herfst extra leuk. Trek je jas aan en ontdek samen de leukste plekken van dit seizoen!

Véél te beleven voor kids én ouders in Maaspodium

Er valt dit seizoen weer heel wat te lachen, gieren, huiveren, genieten en op het puntje van je stoel te zitten in Maaspodium! Met toffe voorstellingen voor ukkies en kleuters maar ook voor oudere koters. Met volop activiteiten in de vakanties waarbij de klauwtjes uit de mouwtjes gaan. Met een onvergetelijk te vieren kinderfeestje en met dramadrankjes en borrelplankjes. Leest het allemaal hieronder en ga het in Maaspodium beleven.

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief