
Picknicken in de boomgaard
Kom wandelen of fietsen bij Boomgaard de Lekbongerd en geniet van een picknick met streekproducten!
Breng je een bezoekje aan de Krimpenerwaard? Sla dan de dijken ten westen van Schoonhoven niet over. Ervaar de rust van de kabbelende lek aan de ene kant en de landelijke huizen aan de andere kant. Tussen fietsknooppunt 10 en 37 vind je Boomgaard de Lekbongerd. De picknickbanken staan klaar om gebruikt te worden!
Tegen een vrijwillige bijdrage zet je een kop koffie of thee in de schuur op het erf. Ook kan je hier proeven van zelf gemaakte appel-perensap, gemaakt van fruit uit de boomgaard. Mocht dat naar meer smaken, dan kun je een paar flessen van de appel-perensap inslaan in de schuur. Daarnaast worden er andere streekproducten zoals honing, pruimenjam en appel-perenstroop verkocht.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Boomgaard de Lekbongerd
Lekdijk West 85
2871 MN Schoonhoven
Toon op kaart
Meer inspiratie


Herfst bij Hofpleintheater
De herfstvakantie bij Hofpleintheater staat in het teken van FEEST: vol workshops en voorstellingen!
Sir Winston Fun & Games
Life is more fun when you play games! Kom met het hele gezin plezier maken!
Cinekid Film- & Mediafestival
's Werelds grootste film- en mediafestival voor kinderen in de herfstvakantie! Komen jullie ook langs?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.
Vakantie-uitjes voor binnen en buiten in de regio Rotterdam
Yes, herfstvakantie! Dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur, vrolijke events voor het hele gezin en meer leuke uittips! Maak samen een feestje van de herfstvakantie.
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!