IJsclub Bleiswijk
Bij winters weer worden er allerlei activiteiten op en rond het ijs georganiseerd!
Schaatslessen voor kids
IJsclub Bleiswijk is de oudste vereniging van Bleiswijk en al opgericht in 1885. Bij vorstperioden organiseert IJsclub Bleiswijk ijsactiviteiten op de Lange Vaart, zoals lange- en kortebaan wedstrijden. Er kan geschaatst worden op een verzorgde baan met de gezelligheid van muziek. In het clubhuis “De Sneeuwbal” kan je terecht voor koek en zopie. De Lange Vaart is gelegen naast het clubhuis “De Sneeuwbal”.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Eropuit in de herfstvakantie. Dit zijn leuke tips in de regio Rotterdam!
De herfstvakantie komt eraan, dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk hier een aantal leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur en vrolijke events voor het hele gezin om er samen een fijne tijd van te maken in de herfstvakantie! Allemaal in de regio Rotterdam of iets verder weg.
7 fijne herfstuitjes met de Rotterdampas
Met de Rotterdampas op zak is de herfstvakantie een fijn moment om er samen op uit te gaan. Van kokkerellen tot klauteren en van glow-in-the-dark golf tot een kijkje in een echte molen: met deze uitjes zijn de vakantiedagen zo gevuld. Nog geen Rotterdampas? Je kunt ‘m nog steeds aanschaffen voor je gezin. Het pasjaar loopt t/m 28 februari 2027, dus je haalt het voordeel er nog zeker uit!
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)