Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje in Zeeland

Klok'uus is dé locatie voor (ont)spannende en originele groepsactiviteiten in Zeeland.

Kinderfeestje in Zeeland

Klok’uus biedt verschillende activiteiten aan voor haast elke leeftijdscategorie. Vooraf of na afloop van de activiteit kunt u aanschuiven voor een van onze heerlijke lunch-of dinergerechten. Kinderen kunnen zich naast de activteit ook nog uitleven in onze speelschuur en speelwei. 

Kies voor lasergamen, archery tag, paintball voor kids of misschien nog wel iets anders leuks? Bij binnenkomst wordt je ontvangen en naar de tafel begeleid. Het feestje wordt uitgelegd en de kids kunnen kiezen uit frietjes met minisnacks of pannenkoek kiezen. En dan begint het feestje!

Voor meer info en reserveren klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Klok'uus

Wissekerkseweg

's-Heer Arendskerke

Mail direct

Mail direct naar Klok'uus

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Met korting naar World of Dinos in de Van Nelle Fabriek!

Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!