Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Oldtimer huren

Op zoek naar een uniek uitje? Ga in een mooie oldtimer toffe routes en speurtochten rijden!

Op zoek naar een origineel uitje voor je verjaardag, familiedag, gezinsuitje of iets anders? Zoek niet verder: We Love Oldtimers biedt namelijk super originele uitjes aan, namelijk een oldtimer huren!

We Love Oldtimers is elke dag geopend voor verhuur. Ze hebben verschillende toffe tochten. Leuk voor in de winter is de Elfstedentocht, waarbij je de elf steden bezoekt. Ga lekker onder een dekentje zitten in de verwarmde oldtimer, geniet van warme choco, beantwoord onderweg de vragen en stop op leuke locaties. Ook een toffe route is de Fortenroute. Kies uit één van de 55 oldtimers en bezoek de mooiste forten van Nederland.

Ook leuk voor het hele gezin is de oldtimer rally speurtocht. Dit is een mooie speurtocht door de Betuwe. De speurtocht is te rijden in alle oldtimers, maar de Lelijke Eendjes (2CV’s) zijn hiervoor favoriet!

Meer weten of een oldtimer huren? Klik op de roze button. 

Tip: bijna jarig? Houdt je kinderfeestje met een leuk Volkswagenbusje!

We Love Oldtimers

Dorpsweg 132B

4221 LL Hoogblokland

Openingstijden 7 dagen per week open voor verhuur
Mail direct

Mail direct naar We Love Oldtimers

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Portlantis

Een uitdagend, interactief en leerzaam dagje uit in de haven van Rotterdam!

Zomervakantie in het B & D Museum

Leuk familie-uitje in de zomervakantie: workshop, kinderrondleiding en meer toffe activiteiten

Opendag ToBe kindercursussen

Open Dag ToBe: gratis workshops dans, kunst, muziek en theater

Zomer bij De Vreemde Vogel

Zomerpret bij De Vreemde Vogel – 7 dagen per week geopend!

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam

Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.