Fietsroute Polderpadroute
Fiets door de groene longen van Rotterdam, tussen de rivieren de Schie en de Rotte!
Rotterdam mag dan een wereldstad zijn; de stad heeft wel groene longen! Het Hoge en Lage Bergse Bos, de Kralingse plas en bos en de schitterende begraafplaats Crooswijk zorgen voor de nodige groene afwisseling.
Het Polderpad is een fiets- en wandelroute tussen de rivieren de Schie en de Rotte. Te midden van een druk en verstedelijkt gebied brengt het Polderpad je dwars door het hart van vier groene droogmakerijen. Onderweg zie je vogels, vee, boerderijen met monumentale bomen, hoge vaarten, dijken en gemalen.
De volledige route is zo’n 28 kilometer, waar je ongeveer 2,5 uur over fietst. Je kunt de route natuurlijk naar wens aanpassen.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Natuurmonumenten Zuid-Holland
Stationsplein 45
3013 AK Rotterdam
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x ontsnappen! Coole escaperooms in en om Rotterdam
Escaperooms zijn helemaal hot! Met thema’s als een tijdmachine, wereldreiziger en bonte beestenboel zijn veel ontsnappingskamers in de regio ook heel geschikt en súperleuk voor kinderen! Er is zélfs een escapebus én een escape eiland! Te gek voor een familie-uitstapje, een kinderfeestje of team-uitje! We hebben 7 héle leuke op een rijtje gezet.
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?