I Am Movement
Ontdek welke toffe dansstijl bij jou past tijdens de danslessen van I Am Movement!
Afrodance, hiphop en caribbean dans
Beweging is alles, alles is beweging en het is een heerlijk gevoel om je lichaam te laten zingen en bewegen in jouw eigen flow. I Am Movement heeft ervaring met allerlei leeftijden en verschillende niveaus en wil mensen blij maken door middel van dans en muziek. Je kunt al dansles nemen vanaf 4 jaar!
Dansen gaat verder dan het maken van een choreografie en deze aanleren. Door dansen kun je loslaten, verwerken, aan je houding werken, inspiratie opdoen en vooral genieten van het moment. Het maakt niet uit welke leeftijd je hebt, wat voor lichaam je hebt of hoe lang je danst; iedereen kan dansen!
Benieuwd of dansen iets voor jou is? Voor meer info en aanmelden voor een proefles klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief van Kidsproof Rotterdam!
IAmMovement
Molièreweg 629B
3076 GE Rotterdam
Openingstijden
Zie website voor het roosterPrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
21 x activiteiten waar je vrolijk van wordt
Zo rond half januari wil hij nog wel eens toeslaan: de winterdip. Daarom deze 21 tips voor vrolijke activiteiten waarmee je lachend de donkere dagen doorkomt. Je doet ze gewoon thuis, wel zo handig in tijden van lockdown. Kom maar op met die glimlach, schaterlach of slappe lach!
4 x superleuke unicorn traktaties
Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!
10 te gekke prentenboeken om voor te lezen
Esther van der Linden, specialist leesconsulent bij Bibliotheek Rotterdam, geeft je hier 10 leuke boekentips, zodat je extra veel keuze hebt! En natuurlijk zijn deze boeken ook altijd ideaal om voor te lezen in de groep of in de klas.