
De Pannenkoekenbakker
Geniet van een heerlijke pannenkoek en speel lekker in de speeltuin bij De Pannenkoekenbakker Zuidland!
Pannekoekenbakker Zuidland vind je aan de Stompaardse plas. Je hebt hier een prachtig uitzicht over het water en de natuurgebieden. Het is een heerlijke plek om een pannenkoek te eten! En je eet hier niet zomaar een standaard pannenkoek, maar je kunt ook kiezen voor een exotische pannenkoek zoals bijvoorbeeld Mexicaans of Carpaccio. Smullen!
Voor kids valt er van alles te beleven. Er is een speeltuin, je kunt midgetgolfen of zelfs een bootje huren.
Meer informatie vind je via de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
De Pannenkoekenbakker Zuidland
Stompaardsedijk 2
3212 LV Simonshaven
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Met korting naar World of Dinos in de Van Nelle Fabriek!
Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.