
De Pannenkoekenbakker
Geniet van een heerlijke pannenkoek en speel lekker in de speeltuin bij De Pannenkoekenbakker Zuidland!
Pannekoekenbakker Zuidland vind je aan de Stompaardse plas. Je hebt hier een prachtig uitzicht over het water en de natuurgebieden. Het is een heerlijke plek om een pannenkoek te eten! En je eet hier niet zomaar een standaard pannenkoek, maar je kunt ook kiezen voor een exotische pannenkoek zoals bijvoorbeeld Mexicaans of Carpaccio. Smullen!
Voor kids valt er van alles te beleven. Er is een speeltuin, je kunt midgetgolfen of zelfs een bootje huren.
Meer informatie vind je via de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
De Pannenkoekenbakker Zuidland
Stompaardsedijk 2
3212 LV Simonshaven/Zuidland
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam
Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas
Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!