
Uitkijkpunt De Beverbrug
Ontdek een bijzonder eiland vanaf De Beverbrug van Zuid-Hollands Landschap!
In De Zaag en Stormpoldervloedbos vind je een bijzonder uitkijkpunt: De Beverbrug! Deze veertien meter hoge brug is een constructie van stalen buizen en geïnspireerd op burchten zoals bevers ze maken van hout. Vanaf de brug heb je een panoramisch zicht over De Zaag, Rotterdam, de haven en de rivier.
Ook de omgeving is een bezoekje waard! Het riviereiland De Zaag en het Stormpoldervloedbos staat bekend om geulen die vol en leegstromen op het ritme van eb en vloed. Voor wandelaars zijn extra bruggetjes aangelegd en er staat een vogelkijkscherm.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Zuid Hollands Landschap
Van der Giessenweg
2921 Krimpen aan den IJssel
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam
Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.
Springen, stuiteren & lasergamen: kinderfeestje bij Jump-010
Toen Zita, de dochter van onze Kidsproof-reporter, 7 jaar werd, wilde ze een feestje om nooit te vergeten. En dat is gelukt! Haar feestje bij Jump-010 in Rotterdam was één groot avontuur vol energie, plezier en verrassingen.
Leuke en lieve Vaderdag uitjes en verrassingen
Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.