Gymnastiek lessen
Naast turnen voor kinderen vanaf 6 jaar kunnen peuters en kleuters hier ook gymnastieken!
KDO Krimpen is van oudsher een gymnastiekvereniging. KDO Krimpen heeft dan ook veel verschillende gymnastiek lessen!
Peuter & kleutergym – Kleintjes van 3 t/m 5 jaar die houden van bewegen, graag energie kwijt willen of juist wat steviger in hun schoenen willen staan kunnen hier gymmen. Je gaat klimmen, springen, evenwicht houden, rollen en hangen. Van tikspelletjes en balspelletjes tot klimmen in een klimrek.
Turnen – Vanaf 6 jaar kun je komen turnen. Je gaat aan de slag met balans, kracht en flexibiliteit. Dit doe je op onder andere de balk, de brug, de pegasus, de tumblingbaan of op de spanbrug. Voor degenen met net een beetje extra talent en ambitie zijn er de wedstrijd- en selectiegroepen.
Rhönrad – Wil je graag je kracht en lenigheid combineren met balans in een draaiend wiel? Probeer rhönradturnen dan eens!
Volg vrijblijvend een proefles!
Klik voor meer informatie op de roze button.
Tip: Ontvang voor elke vakantie de leukste tips per mail.
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Kidsclub in Dordrecht
Knutselmiddagen met leuke thema's bij De Crabbehoeve! Doe je mee?
Zeilschool de Lelie
Aan de Kralingse plas vind je de Rotterdamse Zeilschool de Lelie met zeillessen voor jeugd.
Theater- en musicalles
Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Onze Kidsproof Reporter vierde een kinderfeestje bij Escape Team
Onze Kidsproof Reporter had een jarige dochter en vierde haar kinderfeestje bij Escape Team Rotterdam! Voor zondagmiddag boekte ze de speciale kids escaperoom Tijdmachine 010 en probeerde de codes te kraken. Lees hier hoe zij en de kinderen het hebben ervaren.
Ontdek de 10 gaafste forten van Nederland!
Van Den Helder tot Maastricht zijn er forten, bunkers en vestingsteden. Zet deze kindermusea op je bucketlist voor een gaaf zomeruitje met het hele gezin.