Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Scouting Hartelgroep

Ontdek een wereld vol uitdaging en avontuur bij Scouting Hartelgroep!

Scouting Hartelgroep in Spijkenisse

Ben je dol op buiten zijn, uitdaging en spelen met leeftijdsgenoten? Dan is Scouting Hartelgroep in Spijkenisse misschien wel wat voor jou! Kinderen vanaf 5 jaar kunnen zich al aanmelden. 

Scouting is veel meer dan alleen meer activiteiten doen in het bos, op het water of in het park. Het is goed voor je persoonlijke ontwikkeling, je leert werken in teamverband, je maakt kennis met de natuur en je bent betrokken met de maatschappij. 

Bij de scouting wordt je ingedeeld bij je eigen leeftijdscategorie: Bevers, Welpen, Scouts, Explorers of Roverscouts. Spelenderwijs leer je nieuwe dingen!

Meer weten of aanmelden? Klik dan op de roze button.

Tip: Ontvang je onze nieuwsbrief al? Dan ben je altijd op de hoogte van de leukste eropuit tips!

Scouting Hartelgroep

Drogendijk 33

3205 LH Spijkenisse

Openingstijden Vrijdagavond of zaterdagochtend
Mail direct

Mail direct naar Scouting Hartelgroep

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vakantie-uitjes voor binnen en buiten in de regio Rotterdam

Yes, herfstvakantie! Dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur, vrolijke events voor het hele gezin en meer leuke uittips! Maak samen een feestje van de herfstvakantie.

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Samen op pad in de herfst met de Rotterdampas

De herfst is hét seizoen om samen op pad te gaan! Regen of zonneschijn, in en rond Rotterdam is er altijd wat te doen. Van vrolijke theaterlessen tot spannende attracties en creatieve musea – deze tips maken jullie herfst extra leuk. Trek je jas aan en ontdek samen de leukste plekken van dit seizoen!

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief