Barendbos
Spelen met water, roetsjen op de kabelbaan en meer in het Barendbos!
Recht tegenover kinderboerderij De Kleine Duiker vind je een heel toffe speelplek, namelijk het Barendbos! In het Barendbos valt van alles te beleven. Er zijn verschillende speeltoestellen zoals een uitkijktoren, een amfitheater, een waterspeelplek, een kabelbaan, een touwenbrug, een wilgentunnel en een trekpontje!
Even uitrusten? Er zijn bankjes en picknicktafels.
Het Barendbos is goed te bereiken per fiets, eventueel de auto parkeren kan op de parkeerplaats tegenover het Barendbos. Het hele jaar geopend tussen zonsopgang en zonsondergang. Bij recreatieboerderij De Kleine Duiker is horeca en toilet aanwezig.
Kom je ook spelen? Voor meer info klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kikkerdril vangen en verzorgen: hoe doe je dat?
Zoonlief wil graag zijn spreekbeurt houden over kikkers. Om te zien hoe deze diertjes groeien moet er natúúrlijk ook kikkerdril worden gezocht... Dus wij hebben kikkerdril gevangen en ons verdiept in het wel en wee van 'onze' drilletjes die (tijdelijk!) bij ons logeren.
1 april: 10 grappen om kids (of ouders) voor de gek te houden
1 april komt eraan! Je kinderen in de maling nemen moet af en toe kunnen... en deze grapjes zullen ze vast waarderen! Of zullen zij jóu te slim af zijn?
De leukste uitjes en activiteiten met Pasen voor kinderen
Met de kinderen eropuit met Pasen? Wij weten nog wel een aantal leuke adresjes en activiteiten! Van fijne plekken voor een paasontbijt of -brunch met de familie tot eierfeest. Check ook onze tips waar je kids paaseieren kunnen zoeken in de regio Rotterdam.