Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speelpolder De Tiendtuin

Ravotten, hutten bouwen en slootje varen, het kan allemaal in Speelpolder De Tiendtuin!

Gek op ravotten, hutten bouwen, een hindernisbaan maken of met een trekvlot heen en weer varen over een brede sloot? Bij Speelpolder De Tiendtuin kan het allemaal. Er is een spannende 15 meter lange wateroversteek gemaakt en er is meer dan genoeg ruimte om zelf lekker te gaan bouwen en je eigen spelletjes te verzinnen. 

Even bijkomen na het spelen? Dan kan je picknicken aan onze XXL-picknicktafel. In de zomermaanden wordt hier ook een watertappunt geplaatst.

Voor meer info klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

De Tiendtuin

Tiendweg Oost

2935 Ouderkerk aan den IJssel

Mail direct

Mail direct naar De Tiendtuin

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Meer inspiratie

Ga naar Gouda!

Gouda heeft zo veel leuks te bieden! Ontdek welke toffe activiteiten je hier kunt doen met VVV Gouda.

Halloween in Plaswijckpark

Griezel erop los tijdens de herfstvakantie!

Herfst Theater Zuidplein

Bezoek deze herfstvakantie een van de leuke familievoorstellingen bij Theater Zuidplein!

Herfstvakantie in de Bieb

Herfstvakantie in de bibliotheek: creativiteit en ontdekking voor het hele gezin!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Samen op pad in de herfst met de Rotterdampas

De herfst is hét seizoen om samen op pad te gaan! Regen of zonneschijn, in en rond Rotterdam is er altijd wat te doen. Van vrolijke theaterlessen tot spannende attracties en creatieve musea – deze tips maken jullie herfst extra leuk. Trek je jas aan en ontdek samen de leukste plekken van dit seizoen!

Vakantie-uitjes voor binnen en buiten in de regio Rotterdam

Yes, herfstvakantie! Dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur, vrolijke events voor het hele gezin en meer leuke uittips! Maak samen een feestje van de herfstvakantie.

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief