Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speelpolder De Tiendtuin

Ravotten, hutten bouwen en slootje varen, het kan allemaal in Speelpolder De Tiendtuin!

Gek op ravotten, hutten bouwen, een hindernisbaan maken of met een trekvlot heen en weer varen over een brede sloot? Bij Speelpolder De Tiendtuin kan het allemaal. Er is een spannende 15 meter lange wateroversteek gemaakt en er is meer dan genoeg ruimte om zelf lekker te gaan bouwen en je eigen spelletjes te verzinnen.

Even bijkomen na het spelen? Dan kan je picknicken aan onze XXL-picknicktafel. In de zomermaanden wordt hier ook een watertappunt geplaatst.

Voor meer info klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

De Tiendtuin

Tiendweg Oost

2935 Ouderkerk aan den IJssel

Mail direct

Mail direct naar De Tiendtuin

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

FunZone Barendrecht

Eindeloos speelplezier met de leukste attracties in het grootste speelparadijs van Barendrecht.

Bird Bricks

Ontdek kleurrijke vogels van LEGO en bouw zelf mee in Ouddorp

Zomer bij Deltapark Neeltje Jans

Kom deze zomervakantie naar themapark Neeltje Jans waar fun en educatie met én over water centraal staan!

Zomervakantie in Dordrechts Museum

Ontdek deze zomer de familietentoonstelling, workshops en speurtocht in het Dordrechts Museum.

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.

Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Dit museum bleek een schot in de roos.

Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.

8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas

De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.

Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal

Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief