Oude Maas
Genieten van pannenkoeken in Barendrecht met uitzicht op een levend schilderij!
Al meer dan veertig jaar kan je bij Pannenkoekenhuis Oude Maas zeven dagen per week terecht voor de lekkerste pannenkoeken en lunch specialiteiten. Extra genieten is het met het prachtige uitzicht over de Maas!
Op de kaart staan verder nog pizza-pannenkoeken (pannenkoeken belegd met Mediterrane ingrediënten), vegetarische gerechten, ijscoupes en milkshakes. Voor ieder wat wils dus!
Voor meer info en de menukaart klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Pannenkoekenhuis De Oude Maas
Achterzeedijk 9
2991 SB Barendrecht
Openingstijden
Vanaf 1 september tot en met april van 11.00 tot 20.00 uur.Van mei tot en met augustus elke dag geopend van tien tot tien (10.00 - 22.00 uur)
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Maak samen een unieke knuffel met Make a Bear
Op zoek naar een activiteit die je samen doet én die iets blijvends oplevert? Dan is samen met je kind een Make a Bear knuffel maken echt een aanrader. Je creëert niet alleen een zacht vriendje, maar ook een warm moment dat jullie niet snel vergeten. Het vullen en aankleden is zó leuk om samen te doen.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Leuke winteruitjes met de Rotterdampas
Winter in Rotterdam? Dat is juist dé tijd voor fijne uitjes met kinderen. Met de Rotterdampas ontdek je volop leuke, betaalbare winteractiviteiten om samen te doen. Van theater tot schaatsen en van buiten spelen tot lekker eten. Trek je jas aan, pak je pas en ga samen op pad.