
Kidsclub in Dordrecht
Knutselmiddagen met leuke thema's bij De Crabbehoeve! Doe je mee?
Kidsclub in Dordrecht
De Crabbehoeve is een bijzondere plek waar veel verschillende activiteiten worden georganiseerd. Regelmatig is er op woensdagen een knutselclub voor kids van 7 tot 11 jaar.
Voor meer informatie over de precieze data klik je op de roze button.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Crabbehoeve
Van Karnebeekstraat 2
3317 KX Dordrecht
Openingstijden
Woensdagen, zie website voor data
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Superleuke uitjes met de Rotterdampas
Een dagje uit hoeft echt niet duur te zijn. Zeker niet als je een Rotterdampas hebt. Dan kun je echt zóveel leuke dingen doen met je kinderen zonder dat het veel geld kost. Van creatief aan de slag tot een middag in de modder struinen.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.
Op avontuur in en rond de haven: start bij Port Pavilion
Op zoek naar een verrassend uitje met het gezin in de regio Rotterdam? Breng dan eens een bezoek aan Port Pavilion op de Leuvehaven. Deze plek is dé start voor een dag vol havenavonturen.