
Wing-Chun Kung-Fu
Leer je mentale en fysieke grenzen kennen met Wing-Chun Kung-Fu!
Wing-Chun Kung-Fu voor kids
Associatie Wing-Chun Kung-Fu biedt trainingen aan kids vanaf 8 jaar. Tijdens de les werk je aan fysieke en mentale ontwikkeling, waardoor je weerbaar wordt voor situaties die zich voor kunnen doen.
De lessen beginnen met een warming-up en technische training. Waar nodig wordt tussendoor een spelmoment ingelast. Daarna wordt er gespard en tot slot volgt de cooling-down.
Wil je een keer een proefles bijwonen? Klik voor meer informatie op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Springen, stuiteren & lasergamen: kinderfeestje bij Jump-010
Toen Zita, de dochter van onze Kidsproof-reporter, 7 jaar werd, wilde ze een feestje om nooit te vergeten. En dat is gelukt! Haar feestje bij Jump-010 in Rotterdam was één groot avontuur vol energie, plezier en verrassingen.
Leuke en lieve Vaderdag uitjes en verrassingen
Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.
De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam
Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.