
Budokai van Zanten
In de kinderopleiding Karate leer je fysiek trainen en meditatieve aspecten!
So Kyokushin karate voor jong en oud
Bij Budokai van Zanten wordt op ontspannen wijze les gegeven in So Kyokushin karate. Tijdens de lessen leren kids motorieke- en coördinatievaardigheden trainen en komt ook het meditatieve aspect aan bod.
Voor iedereen is er een geschikt trainingsprogramma, op elk niveau en ook voor elke leeftijd.
Wil je het een keertje uitproberen? De eerste twee lessen zijn gratis! Voor meer informatie klik je op de roze button.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Budokai van Zanten
Zuidendijk 211b
3314 CZ Dordrecht
Prijs
€25,- per maand
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Lessen Circus Rotjeknor
Balanceer, ontdek, durf en vlieg – bij Circus Rotjeknor is jouw kind de artiest!
Proefles Hofpleintheater
Laat de Hofpleiner in je kind stralen tijdens een gratis proefles vol plezier en ontdekking!
Potje voetbal
Leuke voetbaltraining voor kids van 5-7 jaar, zonder clubdruk! Speel, leer en ontwikkel.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Begin het schooljaar goed met deze leuke tips voor kinderfeestjes, clubjes en uitjes
Na die heerlijke vrije vakantieweken is het ook wel weer fijn om fris aan het nieuwe schooljaar te beginnen. Een nieuw clubje of cursus, een nog te vieren verjaardagspartijtje, een leuk uitstapje in het weekend… Hieronder vind je inspiratie!
Kinderfeestje vol actie en teamwork bij Prison Island
Ben je op zoek naar een origineel, actief én onvergetelijk kinderfeestje? Dan hebben wij een tip voor je: vier het feestje bij Prison Island in Rotterdam Zuid! Wij gingen je voor en kunnen maar één ding zeggen: het was echt te gek!
Coole traktatie-inspiratie!
Ooh, wat worden kinderen toch blij als ze mogen trakteren. Het is hét momentje dat ze in de klas even in de schijnwerpers mogen staan. Maar voor ons als ouders kan het bedenken van die ene coole traktatie soms best voor wat hoofdbrekers zorgen.