
AV Passaat
Ontdek of atletiek iets voor jou is bij atletiekvereniging Passaat!
Atletiektraining bij AV Passaat
Wil je graag aan atletiek doen? Bij atletiekvereniging Passaat kan je terecht voor hoogspringen, verspringen, speerwerpen, kogelstoten, diverse loopnummers en lange afstandlopen.
De vereniging beschikt over een eigen atletiekbaan en clubhuis, waar regelmatig leuke activiteiten voor leden georganiseerd worden.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.
Véél te beleven voor kids én ouders in Maaspodium
Er valt dit seizoen weer heel wat te lachen, gieren, huiveren, genieten en op het puntje van je stoel te zitten in Maaspodium! Met toffe voorstellingen voor ukkies en kleuters maar ook voor oudere koters. Met volop activiteiten in de vakanties waarbij de klauwtjes uit de mouwtjes gaan. Met een onvergetelijk te vieren kinderfeestje en met dramadrankjes en borrelplankjes. Leest het allemaal hieronder en ga het in Maaspodium beleven.
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!