
Cultureel Centrum Landvast
Veelzijdig cultureel centrum voor bijzondere films, voorstellingen en optredens.
Cultureel Centrum Landvast is een modern complex voor allerlei gelegenheden. Je vindt er onder andere twee bioscoopzalen. Op woensdag-, vrijdag-, zaterdag- en zondagmiddag draaien er altijd kinderfilms.
Ook leuk: vier hier je verjaardag! Je kunt voor € 2,00 extra per kindje naar de film en in de pauze staat er een leuke mand klaar met een pakje appelsap, een zakje popcorn, een lolly, een speeltje en een kadootje voor de jarige.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Cultureel Centrum Landvast
Haven 4
2951 GC Alblasserdam
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 10:00 tot 24:00 uurZaterdag: 11:00 tot 24:00 uur
Zondag: 12:00 tot 23:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas
Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam
Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.