
Speeltuin Kinderdijk
Spelen en meedoen aan leuke knutselavonden bij Speeltuin Kinderdijk in Alblasserdam!
Speeltuin Vereniging Kinderdijk is er voor jong en oud. Als kind kun je lekker ravotten en ouders kunnen vanaf de zijkant toezicht houden en genieten van het spel.
Elke eerste dinsdag van de maand Peuterochtend van 10:00 tot 12:00. Op deze dagen kan je lekker rustig vertoeven in de speeltuin met de allerkleinsten tot vier jaar.
Regelmatig worden er leuke activiteiten georganiseerd zoals een knutselavond of discoavond. Kijk hiervoor op de website via de roze button.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Speeltuin Kinderdijk
Fop Smitstraat 42-A
2953 XK Alblasserdam
Openingstijden
Maandag 15:00 - 17:00Dinsdag 15:00 - 17:00
Woensdag 14:30 - 17:00
Donderdag 15:00 - 17:00
Vrijdag 15:00 - 17:00
Zaterdag 14:00 - 16:30
Prijs
Een jaarlidmaatschap kost € 20,- per gezin, niet leden betalen € 1,- per keer per persoon.Toon op kaart
Meer inspiratie


Herfstvakantie in de Bieb
Herfstvakantie in de bibliotheek: creativiteit en ontdekking voor het hele gezin!
Cinekid Film- & Mediafestival
's Werelds grootste film- en mediafestival voor kinderen in de herfstvakantie! Komen jullie ook langs?
Ga naar Gouda!
Gouda heeft zo veel leuks te bieden! Ontdek welke toffe activiteiten je hier kunt doen met VVV Gouda.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.
Samen op pad in de herfst met de Rotterdampas
De herfst is hét seizoen om samen op pad te gaan! Regen of zonneschijn, in en rond Rotterdam is er altijd wat te doen. Van vrolijke theaterlessen tot spannende attracties en creatieve musea – deze tips maken jullie herfst extra leuk. Trek je jas aan en ontdek samen de leukste plekken van dit seizoen!
Vakantie-uitjes voor binnen en buiten in de regio Rotterdam
Yes, herfstvakantie! Dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur, vrolijke events voor het hele gezin en meer leuke uittips! Maak samen een feestje van de herfstvakantie.