IJshockeyschool Dordrecht
Leren schaatsen of ijshockeyen? Kom trainen bij IJshockeyschool Dordrecht Lions!
IJshockeyschool Dordrecht Lions
Wil je goed leren schaatsen of zelfs misschien echt gaan ijshockeyen, dan is de ijshockeyschool van Dordrecht Lions de eerste stap van je carrière.
Elke zaterdag om 16.30 uur wordt er les gegeven door onze trainers in de Sportboulevard, te beginnen met de basisvaardigheden. Het ijs is opgedeeld in vier vakken, waar op verschillende niveau’s getraind wordt. Je krijgt dus op je eigen niveau les.
Indien je niet in het bezit bent van materiaal (schaatsen, ijshockeyhelm, stick) kan je deze huren.
Wil je een keertje kennis komen maken met de sport? Voor meer informatie klik je op de roze button.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
IJshockeyschool Dordrecht Lions
Fanny Blankers-Koenweg 10
3318 AL Dordrecht
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam
Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.
Ontbijt, lunch of ’s avonds uit eten met de kids in Gouda? Hier kan het!
Uit eten met kinderen lastig? Niet bij deze leuke kindvriendelijke restaurants in Gouda! Hier kun je gerust terecht met je kroost, niet alleen voor de fijne kindermenukaart, maar ook omdat je zelf lekker kunt (na)tafelen terwijl zij zichzelf prima vermaken in de speelhoek of met kleurplaten, boekjes en voorleesmomentjes. Dit zijn must-do restaurants waar ook kinderen het naar hun zin hebben.
Bij deze boerderijwinkels haal je heel veel lekkers!
Zelfgebakken brood en koek, mals vlees, romige kazen, verse zuivel, groente & fruit, pure honing en oud-Hollands snoepgoed… Bij deze boerderijwinkels in de regio geniet je van al het lekkers dat het boerenleven te bieden heeft!