
De Grote Kerk beklimmen
Beklim de Grote Kerk: leer meer over de geschiedenis en geniet van het uitzicht!
De Grote Kerk in Dordrecht is voor bezoek geopend! Je kunt een rondleiding of audiotour volgen om zo de geschiedenis van de kerk te ontdekken.
Het is ook mogelijk de toren te beklimmen. Voor groepen groter dan 15 personen is het noodzakelijk van tevoren aan te melden. De kerk beklimmen kan vanaf 1 april tot en met 31 oktober.
Meer informatie vind je via de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Grote Kerk Dordrecht
Lange Geldersekade 2
3311 CJ Dordrecht
Openingstijden
Kerk: dinsdag t/m zaterdag van 10:30 tot 16:30 uur, zondag van 12:00 tot 16:00 uurToren: dinsdag t/m zaterdag van 10:30 tot 16:00 uur, zondag van 12:00 tot 15:30 uur
Prijs
Kerk: € 2,00 , kinderen t/m 12 jaar gratis.Toren: € 1,00 , kinderen van 5 t/m 12 jaar € 0,50 (tot 5 jaar gratis)
Gebruik audiotour € 2,50
Mail direct
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam
Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas
Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!