Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Beleef de Biesbosch

Kijkend, varend en spelend alles te weten komen over de Biesbosch op het Museum Eiland!

Met een bezoek aan het museum kom je alles te weten over de geschiedenis van de Biesbosch. Bekijk de film en doe de speurtocht langs grienduilen, bevers en zeearenden en je kan jezelf na afloop een echte Biesbosch-expert noemen!

De Biesbosch Beleving ligt op het eiland achter het museum. Het is een schaalmodel van de Biesbosch met polders, dijken en stromen waar je op blote voeten doorheen kan plonsen. Ontdek hoe eb en vloed in de Biesbosch werkt door zelf in deze mini-Biesbosch schuifjes en sluisjes open of dicht te maken.

Tip: Neem een handdoek mee want er mag met het water worden gespeeld!

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Biesbosch MuseumEiland

De Hilweg 2

4251 MT Werkendam

Openingstijden Zie website
Prijs Kids  € 5,50
Volwassenen  € 8,50
Mail direct

Mail direct naar Biesbosch MuseumEiland

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Portlantis

Een uitdagend, interactief en leerzaam dagje uit in de haven van Rotterdam!

Opendag ToBe kindercursussen

Open Dag ToBe: gratis workshops dans, kunst, muziek en theater

Zomervakantie in het B & D Museum

Leuk familie-uitje in de zomervakantie: workshop, kinderrondleiding en meer toffe activiteiten

Zomer bij De Vreemde Vogel

Zomerpret bij De Vreemde Vogel – 7 dagen per week geopend!

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam

Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.