
Het Alexanderhof
Kom je ook zwemmen bij Het Alexanderhof? Het kan 7 dagen per week!
Het splinternieuwe complex van Het Alexanderhof is een accommodatie met verschillende zwem- en sportmogelijkheden.
Bij het zwembad kan je terecht voor zwemlessen voor jong en oud, voor verschillende aquasport groepslessen en voor banenzwemmen.
Er zijn twee baden: een 25 meter wedstrijdbad en een doelgroepenbad. Ook is er een horecageledenheid met mooi zicht is op het doelgroepenbad.
Klik voor meer info op de roze button.
Like Kidsproof Rotterdam op Facebook voor nog meer leuke tips!
Het Alexanderhof
Bramanteplein 2
3066 BH Rotterdam
Prijs
Kinderen t/m 3 jaar €3,30 - Volwassenen en oudere kids €3,90
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.
Met korting naar World of Dinos in de Van Nelle Fabriek!
Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.