Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ballet- en dansles Coolibri

Ga op dansles bij Coolibri Dance in Rotterdam, voor alle toekomstige (ballet)dansertjes!

Ballet- en dansles voor kinderen

Dansschool Coolibri Dance heeft een ruim aanbod aan ballet- en danslessen in verschillende leeftijdscategorieën.

Voor de allerkleinsten is er bijvoorbeeld peuterdans en kleuterdans, waarin een thema dicht bij de belevingswereld gekozen wordt. Bewegen heeft een grote invloed op de ontwikkeling op fysiek-, sociaal-, emotioneel- en cognitief gebied.

Tijdens ballet voor 6-8 jaar of 8-11 jaar komen de beginselen van ballet naar voren. De oefeningen worden steeds wat serieuzer. Uiteindelijk wordt er gewerkt aan uitstraling, presentatie, lichaamshouding, kracht en souplesse. Meer van het improviseren? Bij moderne dans leer je dat elke beweging een dansbeweging kan zijn.

Voor wie liever stoer danst en van swingen houdt is er urban 6-8 jaar. Er wordt geoefend aan choreografie. Urban voor 8-11 jaar kent wat meer technieken. Capoeira (7+) is een ritmische Braziliaanse sport die bestaat uit vechtsport, dans, muziek en acrobatiek. Tot slot is er voor de stoere kids ook nog breakdance-les waarin je allerlei tricks geleerd worden.

Meer lezen over de verschillende danslessen? Klik dan snel op de roze button!

Tip: ontvang je onze nieuwsbrief al? Meld je nu aan om altijd op de hoogte te zijn van de leukste activiteiten!

Coolibri Dance

Zestienhovensekade 176A

3043 KV Rotterdam

Openingstijden Zie website.
Prijs Zie website.
Mail direct

Mail direct naar Coolibri Dance

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10 te gekke prentenboeken om voor te lezen

Esther van der Linden, specialist leesconsulent bij Bibliotheek Rotterdam, geeft je hier 10 leuke boekentips, zodat je extra veel keuze hebt! En natuurlijk zijn deze boeken ook altijd ideaal om voor te lezen in de groep of in de klas.

4 x superleuke unicorn traktaties

Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!

21 x activiteiten waar je vrolijk van wordt

Zo rond half januari wil hij nog wel eens toeslaan: de winterdip. Daarom deze 21 tips voor vrolijke activiteiten waarmee je lachend de donkere dagen doorkomt. Je doet ze gewoon thuis, wel zo handig in tijden van lockdown. Kom maar op met die glimlach, schaterlach of slappe lach!

Wat zijn leuke thema’s voor een kinderfeestje thuis?

Heb je een kinderfeestje te vieren en zoek je nog een leuk thema? Deze toffe verjaardagsfeestjes vier je lekker thuis, wel zo fijn! We verzamelden de leukste thema’s voor een thuisfeestje, je vindt ze hieronder.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief