Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vanaf zondag 29 maart tijdelijk gesloten: De Beestenboel

Hang lekker de beest uit in Speelparadijs De Beestenboel in Vlaardingen! Leuk voor alle leeftijden!

Vanaf zondag 29 maart zal Speelparadijs De Beestenboel gesloten zijn om na een verbouwing weer open te gaan als Monkey Town Vlaardingen. Houd onze site in de gaten voor de nieuwe openingsdatum!

Beleef de spannendste avonturen in Speelparadijs De Beestenboel in Vlaardingen!

Beklim de super hoge klimtoren, speel in de ballenbak, spring tot je hoogtevrees hebt op de trampolines of voetbal op hoogte in de arena. Met 1000m2 aan speelplezier is er altijd wat leuks te doen!

Ook aan de allerkleinsten is gedacht. Zij kunnen spelen op het 3 verdiepingen tellend speeleiland met onder andere glijbaantjes, soft play dieren en een mini ballenbak. Alles uiteraard op extra zachte vloermatten.

En als ouder hoef je je ook niet te vervelen. In Speelparadijs De Beestenboel heb je gratis wifi. Handig voor als je nog wat werk wilt afmaken.

Meer info? Klik op de roze button.

PS. Kinderen t/m 3 jaar kunnen doordeweeks (mits het geen vakantie/feestdag is) tot 11.30 uur voor maar €5 naar binnen!

Speelparadijs De Beestenboel

Zwanensingel 9

3136 GZ Vlaardingen

Openingstijden Maandag t/m zondag van 10:00 - 18:00 uur (gesloten op 25 december en 1 januari)
Prijs Kinderen tot 1 jaar en ouders/begeleiders gratis - Kinderen 1 t/m 12 jaar €7,50
Mail direct

Mail direct naar Speelparadijs De Beestenboel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Kids Club en rondleiding op ss Rotterdam

Stap aan boord van ss Rotterdam en beleef een creatieve en gezellige middag!

Klimbos Fun Forest

Klimmen bij Fun Forest in het Kralingse Bos. Durf jij het aan?

Adventure City Rotterdam

Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!

Meivakantie bij Deltapark Neeltje Jans

Kom lekker uitwaaien bij Deltapark Neeltje Jans in de meivakantie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Koningsdag 2026: wat is er te doen in de regio Rotterdam

Hoera, Koningsdag! De regio Rotterdam kleurt ook dit jaar weer oranje! Hierbij een overzicht van de festiviteiten, de leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids in en om Rotterdam!

12 Kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag

Wij kijken er elk jaar weer naar uit: Koningsdag! Willen jouw kids ook graag wat leuks doen deze dag én een leuk centje verdienen? Lees hier onze 12 favorieten die lekker wat geld opleveren!

Rotterdampas: 8x doen met kids in de meivakantie

Met de kinderen op pad in de meivakantie met de Rotterdampas? Dan heeft de regio Rotterdam een supergroot aanbod aan uitjes! Van speuren naar kabouters tot midgetgolfen aan de Maas en pizza eten op het water. Met deze tips voor de meivakantie haal je alles uit jullie Rotterdampas en plannen jullie voordelig een paar heerlijke familie-uitjes.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief