Het Keringhuis
Hét indrukwekkende informatiecentrum over hoogwaterbescherming in Zuid-Holland!
Het Keringhuis ligt op een prachtige locatie met buiten veel ruimte om te rennen en te ravotten.
Er is een heleboel te zien en te doen, zoals een grote heuvel beklimmen en een waterspeelplaats waar je zelf met pompen en zandzakken aan de slag kunt en dijken kunt bouwen. Kids raken er niet uitgespeeld! Binnen kun je het zelf laten stormen of gieten van de regen op het watervertelplein.
In het weekend en tijdens de schoolvakanties zijn er naast de reguliere instaprondleidingen ook speciale kinderrondleidingen.
Bekijk ook de naastgelegen Maeslantkering, het indrukwekkende Deltawerk dat de bewoners van Zuid-Holland beschermt tegen het water bij zware stormen.
Kom langs en ontdek het zelf!
Voor meer informatie, klik je op de roze button.
Op zoek naar uitjes voor de hele familie? Kijk eens in de categorie Eropuit!
Het Keringhuis
Maeslantkeringweg 139
3151 ZZ Hoek van Holland
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 10.00 - 16.00 uurZaterdag en zondag: 11.00 - 17.00 (ook op feestdagen)
De waterspeelplaats is jaarlijks open van 1 april tot en met 31 oktober.
Prijs
Entree: Kinderen t0t 18 jaar gratis - Volwassenen € 2,50Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bij deze boerderijwinkels haal je heel veel lekkers!
Zelfgebakken brood en koek, mals vlees, romige kazen, verse zuivel, groente & fruit, pure honing en oud-Hollands snoepgoed… Bij deze boerderijwinkels in de regio geniet je van al het lekkers dat het boerenleven te bieden heeft!
7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam
Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je!
Ontbijt, lunch of ’s avonds uit eten met de kids in Gouda? Hier kan het!
Uit eten met kinderen lastig? Niet bij deze leuke kindvriendelijke restaurants in Gouda! Hier kun je gerust terecht met je kroost, niet alleen voor de fijne kindermenukaart, maar ook omdat je zelf lekker kunt (na)tafelen terwijl zij zichzelf prima vermaken in de speelhoek of met kleurplaten, boekjes en voorleesmomentjes. Dit zijn must-do restaurants waar ook kinderen het naar hun zin hebben.