Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Afrika Percussie

Maak kennis met Afrikaanse muziek en trommels tijdens dit muzikale kinderfeestje!

Afrikaans kinderfeestje 

Ga met je vriendjes en vriendinnetjes mee naar Afrika tijdens het kinderfeestje van Afrika Percussie!

Iedereen krijgt een trommel en de jarig speelt met stokken op de grote bastrommel. Met voor en naspelen en praten op de trommel zoals Hokus-Pokus-Pilatus-Pas en Vieze-kak-ker-lak-ken.

Er is ook nog tijd om leuke spelletjes te doen, zoals de stoelendans of ritmes doorgeven

Wil jij ook een muzikaal kinderfeestje? Klik op de roze button voor meer info of om je te reserveren.

Opzoek naar meer inspiratie voor je verjaardag? Kijk eens in de categorie Kinderfeestjes!

Afrika Percussie

Doctor Hekmanstraat 14

3037 SJ Rotterdam

Openingstijden In overleg
Prijs Vanaf €100 (€10 per kind reiskosten)
Mail direct

Mail direct naar Afrika Percussie

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Met korting naar World of Dinos in de Van Nelle Fabriek!

Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!