Zoet of Zout
Kom heerlijk lunchen met de kids op een super mooie locatie in Stellendam!
Zoet of Zout
Je komt helemaal tot rust op de unieke locatie van Restaurant Zoet of Zout in Stellendam. Geniet bij mooi weer van het uitzicht vanaf het terras, terwijl je een van de lekkere gerechten van Zoet of Zout eet. Ook binnen ziet het er mooi, chic en rustgevend uit. Net als het eten! Ga jij voor de superfood groene salade, carpaccio of de Hollandse garnalenkroket? Ook aan de kids is gedacht. Zij kunnen genieten van pannenkoeken, friet en verschillende tosti’s en broodjes. Daarnaast is er een leuke kinderspeelhoek.
Voor meer informatie, klik je op de roze button.
Tip: Na het eten een leuke kindervoorstelling bekijken? Check dan onze Uitagenda!
Zoet of Zout
Haringvlietplein 3
3251 LD Stellendam
Openingstijden
Iedere dag vanaf 10.00 uurPrijs
Zie de website voor het complete menuToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
12 Kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag
Wij kijken er elk jaar weer naar uit: Koningsdag! Willen jouw kids ook graag wat leuks doen deze dag én een leuk centje verdienen? Lees hier onze 12 favorieten die lekker wat geld opleveren!
Koningsdag 2026: wat is er te doen in de regio Rotterdam
Hoera, Koningsdag! De regio Rotterdam kleurt ook dit jaar weer oranje! Hierbij een overzicht van de festiviteiten, de leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids in en om Rotterdam!