
Tasman.
Verschillende pannenkoeken, kip vers van het spit en ambachtelijk ijs.. Alleen bij Tasman.!
Welkom bij Tasman. in Poortugaal! Hier ben je aan het juiste adres voor een heerlijke lunch of een stevige avondmaal.
Kies bijvoorbeeld uit een van de zoete of hartige pannenkoeken. Denk aan spek & kaas, appel & rozijn, maar ook aan geitenkaas & abrikoos en stroop & suiker!
Ook kun je kiezen uit een halve kip in maar liefts 4 verschillende smaken! En wist je dat ze ook een ijssalon hebben met ambachtelijk bereid ijs? Heerlijk! Wat kies jij?
Het hele menu vind je terug op de site. Klik hiervoor op de roze button.
PS. Ontvang jij onze leuke nieuwsbrief al? Hij staat boordevol tips!
Tasman.
Albrandswaardsedijk 160
3172 XB Poortugaal
Openingstijden
Zie website voor de actuele openingstijdenPrijs
Zie de website voor het menu
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Met korting naar World of Dinos in de Van Nelle Fabriek!
Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.