Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Jurassic Golf

Midgetgolfen in dinosaurus-stijl? Dat kan bij Jurassic Golf in Gouda!

Bij Jurassic Golf Adventure Park in Gouda kun je met het hele gezin een avontuurlijk gezellige dag beleven!

Midgetgolfen is zo al leuk, maar met heuse dinosaurussen aan de zijkant van de holes wordt het nóg leuker! In 18 holes kom je langs allerlei verschillende dino’s. Herken jij ze allemaal en kun jij zonder afgeleid te worden door deze reusachtige beesten een hole-in-one slaan?

Meer informatie over Jurassic Golf vind je onder de roze button.

Tip: Je kunt hier ook je verjaardagsfeestje geven. Hoe cool is dat!

Jurassic Golf Adventure Park Gouda

Sluisdijk 15

2809 NA Gouda

Openingstijden Maandag: 9.00 - 19.00 uur
Dinsdag t/m donderdag: 9.00 - 20.00 uur
Vrijdag: 9.00 - 19.00 uur
Zaterdag & zondag: 9.00 - 16.00 uur
Prijs Kinderen t/m 3 gratis - 4 t/m 12 jaar €8 - Volwassenen €12,50 - Familieticket €35
Mail direct

Mail direct naar Jurassic Golf Adventure Park Gouda

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zomervakantie in het B & D Museum

Leuk familie-uitje in de zomervakantie: workshop, kinderrondleiding en meer toffe activiteiten

Portlantis

Een uitdagend, interactief en leerzaam dagje uit in de haven van Rotterdam!

Zomer bij De Vreemde Vogel

Zomerpret bij De Vreemde Vogel – 7 dagen per week geopend!

Opendag ToBe kindercursussen

Open Dag ToBe: gratis workshops dans, kunst, muziek en theater

Uitgelicht

Avontuurlijke uitje naar GeoFort

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam

Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.