Naailes voor kids!
Zelf je eigen kleding ontwerpen en maken? Word een echte ontwerper met de cursus bij Modelessen!
Hoe cool zou het zijn als je straks in je eigen ontworpen en gemaakte kleding naar school kunt. Bij Modelessen verzorgen ze iedere vrijdagmiddag een cursus kleding maken voor kids tussen de 8 en 14 jaar oud.
Als jonge ontwerper in spé leer je spelenderwijs kleding maken. Van het maken van een sjaal, tot het naaien van een eigen ontwerp rok of shirt, je kunt het tijdens deze cursus allemaal leren.
Interesse? Voor meer informatie of het aanmelden, check de website door op de roze button ‘Naar website’ te klikken!
Volg je ons al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips met je te delen!
Modelessen
Rotterdam
Openingstijden
Elke vrijdag van 16.00 - 17.00 uurPrijs
€ 31,- per maand
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bij deze boerderijwinkels haal je heel veel lekkers!
Zelfgebakken brood en koek, mals vlees, romige kazen, verse zuivel, groente & fruit, pure honing en oud-Hollands snoepgoed… Bij deze boerderijwinkels in de regio geniet je van al het lekkers dat het boerenleven te bieden heeft!
7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam
Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je!
Ontbijt, lunch of ’s avonds uit eten met de kids in Gouda? Hier kan het!
Uit eten met kinderen lastig? Niet bij deze leuke kindvriendelijke restaurants in Gouda! Hier kun je gerust terecht met je kroost, niet alleen voor de fijne kindermenukaart, maar ook omdat je zelf lekker kunt (na)tafelen terwijl zij zichzelf prima vermaken in de speelhoek of met kleurplaten, boekjes en voorleesmomentjes. Dit zijn must-do restaurants waar ook kinderen het naar hun zin hebben.