
Vroesenpaviljoen
Het Vroesenpark heeft eindelijk een plek waar je heerlijk kunt eten én genieten van het park.
Midden in de natuur, maar toch midden in de stad vind je Het Vroesenpaviljoen. Hier kun je genieten van eerlijke, verrassende en betaalbare gerechten voor de lunch en het diner.
Heerlijk ontspannen en genieten van de natuur. Regelmatig vinden er in dit park leuke activiteiten plaats, zoals optredens en workshops. Houd hiervoor onze Uitagenda in de gaten.
Meer informatie of wil je reserveren? Check dan de website via de roze button ‘naar website’.
Vroesenpaviljoen
Vroesenlaan 60
3039 KE Rotterdam
Openingstijden
Dagelijks van 11.00 - 23.00 uurPrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas
Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!
Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam
Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.