Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Landbouwmuseum Tiengemeten

Bij een bezoek aan het eiland Tiengemeten mag een bezoekje aan het Landbouwmuseum niet ontbreken!

Het prachtige eiland Tiengemeten heeft veel te bieden. Alleen de reis erna toe met het pondje is al de moeite waard. Je kunt er heerlijk wandelen, fietsen of naar Speelnatuur Tiengemeten.

Maar een bezoekje aan het Landbouwmuseum is zeker de moeite waard. In dit museum kom je alles te weten over het landbouwleven. Leer alles over de landbouwmechanisatie en hoe men vroeger het land bewerkte. Weet jij straks alles over waar ons voedsel vandaan komt?

Je kunt ook een bezoekje brengen aan het andere museum dat het eiland rijk is, namelijk het Rien Poortvlietmuseum. Of combineer je bezoek aan de musea met een rondrit over het eiland met paard en wagen. En eindig je dag met een lekkere lunch of diner bij Herberg Tiengemeten of met pannenkoeken bij Hélène.

Nieuwsgierig? Meer informatie vind je op de website. Klik hiervoor op de roze button.

Volg je ons al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips met je te delen!

Landbouw Museum Tiengemeten

Tiengemeten 19a

3284 BE Zuid-Beijerland

Openingstijden Zomerseizoen van 1 april tot 1 november
Dinsdag t/m zondag van 10.30 - 16.30 uur
Prijs Kinderen t/m 4 jaar gratis; 4 t/m 12 jaar €1,50; Volwassenen €4,50
Mail direct

Mail direct naar Landbouw Museum Tiengemeten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Bezoek nu Kasteel de Haar met je gezin!

Maak samen een unieke knuffel met Make a Bear

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Haal je pietendiploma met deze leuke opdrachten

Over het dak lopen, pakjes inpakken, pepernoten bakken… De Pieten hebben het maar druk met de voorbereidingen voor het Sinterklaasfeest. Test thuis de pietenvaardigheden van je kids met deze vrolijke opdrachten. Heeft jouw piet-in-de-dop de opdrachten succesvol volbracht? Dan ligt er een pietendiploma klaar!

Toffe sinterklaasactiviteiten en uitjes in de regio

Het duurt nog even voor het Pakjesavond is. Voor de kids kan dat natuurlijk niet snel genoeg zijn. Daarom probeer ik de wachttijd enigszins te verkorten door met ze leuke sint en piet-activiteiten te doen en naar een sinterklaasvoorstelling of sinterklaasfeest te gaan. We hebben een aantal héle leuke hieronder voor je op een rijtje gezet.

5x Schoentrucjes

Mogen jouw kinderen elke avond hun schoentje zetten? En voor hen misschien nog wel belangrijker: komt er dan ook altijd een schoencadeautje in? Wij verzamelden 5 tips voor schoentrucjes om het vullen van de schoentjes af te wisselen. Want er komen nog best veel avonden voordat het 5 december is...

Maak samen een unieke knuffel met Make a Bear

Op zoek naar een activiteit die je samen doet én die iets blijvends oplevert? Dan is samen met je kind een Make a Bear knuffel maken echt een aanrader. Je creëert niet alleen een zacht vriendje, maar ook een warm moment dat jullie niet snel vergeten. Het vullen en aankleden is zó leuk om samen te doen.

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >