Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

SVH Waterpolo Rotterdam

Waterpolovereniging SVH biedt de perfecte combinatie van plezier en sporten voor groot en klein!

Heb je minimaal 1 diploma, houd je van zwemmen en wil je een leuke teamsport uitproberen? Kom naar waterpolovereniging SVH!
Vanaf 5 jaar kun je er al terecht voor een kennismaking met de waterpolosport. Met spelletjes, springen, tikkertje en gooien met de bal leer je in ondiep water spelenderwijs de eerste waterpolovaardigheden. De wat oudere beginners oefenen in ondiep en halfdiep water op gooien met de bal en er wordt getraind op de zwemslagen. Voorop staat in iedere geval sportiviteit en gezelligheid voor groot en klein!

Lijkt je dit wat? Kom een keertje kijken bij een training! Klik voor trainingstijden en meer informatie op de roze button.

Tip: zin om nog meer leuke dingen te doen in Rotterdam? Kijk dan eens op onze Uitagenda. Er valt genoeg te beleven in Rotterdam!

SVH Waterpolo

Mail direct

Mail direct naar SVH Waterpolo

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wat zijn leuke thema’s voor een kinderfeestje thuis?

Heb je een kinderfeestje te vieren en zoek je nog een leuk thema? Deze toffe verjaardagsfeestjes vier je lekker thuis, wel zo fijn! We verzamelden de leukste thema’s voor een thuisfeestje, je vindt ze hieronder.

21 x activiteiten waar je vrolijk van wordt

Zo rond half januari wil hij nog wel eens toeslaan: de winterdip. Daarom deze 21 tips voor vrolijke activiteiten waarmee je lachend de donkere dagen doorkomt. Je doet ze gewoon thuis, wel zo handig in tijden van lockdown. Kom maar op met die glimlach, schaterlach of slappe lach!

4 x superleuke unicorn traktaties

Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!

10 te gekke prentenboeken om voor te lezen

Esther van der Linden, specialist leesconsulent bij Bibliotheek Rotterdam, geeft je hier 10 leuke boekentips, zodat je extra veel keuze hebt! En natuurlijk zijn deze boeken ook altijd ideaal om voor te lezen in de groep of in de klas.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief