
Uniek logeren
Op Camping 't Weergors hebben ze unieke slaapplekken! Slaap in een Iglo of Pipolette. Supergaaf!
Kamperen op Camping ’t Weergors is echt een feestje. Ze hebben hier verschillende accommodaties, maar de leukste zijn toch wel de Pipolette, de houten Iglo en het Dijkwachtershuisje.
De Pipolette is een ideaal verblijf voor 4 personen. De 2 knusse bedstedes hebben elk een tweepersoonsbed. Verder is het ingericht met genoeg comfort. De Pipolette is beschikbaar van april t/m oktober en is te boeken vanaf € 65,- per nacht (minimaal 3 nachten).
De Iglo is bijna slapen in een kunstwerk. Het is van buiten en van binnen geheel van hout en geïsoleerd. Met de knusse inrichting vormt deze accommodatie een zeer geschikte kampeeraccommodatie voor 4 personen. In de Iglo is een toilet, om te douchen kun je gebruikmaken van het centrale sanitairgebouw op de camping. Je kunt de Iglo huren per week, midweek of weekend. In het hoogseizoen echter alleen te huur van vrijdag tot vrijdag.
Genieten van een mooi uitzicht? Boek dan de Dijkwachterslodge. Deze is gebouwd op een terp en biedt een waanzinnig uitzicht over Zuiddijk, het Haringvliet en eiland Voorne-Putten. Dat wordt heerlijk genieten vanaf het panoramaterras in je loungestoel.
Ook in de omgeving is genoeg te zien en te beleven. Hellevoetsluis ligt op iets meer dan een half uur rijden van Rotterdam en biedt verrassend veel leuks voor kinderen en hun ouders! Wat dacht je van Aquapark Splash, spannende rondleidingen in bunkers en op stoere historische museumschepen, uitgestrekte stranden, natuurgebieden en heel veel watersportmogelijkheden? Je hoeft je geen moment te vervelen!
Kijk voor meer informatie over de beschikbaarheid op de website. Klik hiervoor op de roze button.
Even er lekker op uit met de kids? Kijk dan op onze Uitagenda voor leuke theatervoorstellingen, workshops en activiteiten in Rotterdam en omgeving.
Camping 't Weergors
Zuiddijk 2
3221 LJ Hellevoetsluis
Openingstijden
Zie overzichtToon op kaart
Meer inspiratie


Cinekid Film- & Mediafestival
's Werelds grootste film- en mediafestival voor kinderen in de herfstvakantie! Komen jullie ook langs?
Op pad met de Rotterdampas
Meer gratis activiteiten, meer korting op toffe uitjes en meer plezier met de Rotterdampas!
Herfstvakantie in de Bieb
Herfstvakantie in de bibliotheek: creativiteit en ontdekking voor het hele gezin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Samen op pad in de herfst met de Rotterdampas
De herfst is hét seizoen om samen op pad te gaan! Regen of zonneschijn, in en rond Rotterdam is er altijd wat te doen. Van vrolijke theaterlessen tot spannende attracties en creatieve musea – deze tips maken jullie herfst extra leuk. Trek je jas aan en ontdek samen de leukste plekken van dit seizoen!
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.
Vakantie-uitjes voor binnen en buiten in de regio Rotterdam
Yes, herfstvakantie! Dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur, vrolijke events voor het hele gezin en meer leuke uittips! Maak samen een feestje van de herfstvakantie.