Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hotel De Vreemde Vogel

Slapen in een raket, vogelhuisje of vliegtuig? Ga naar buitenhotel De Vreemde Vogel in Vlaardingen!

Je hebt vast nog nooit geslapen in een vogelhuisje. Of in een raket. Een vliegtuig met een stapelbed. Een struisvogel. Het kan allemaal bij Buitenhotel De Vreemde Vogel. De negen bijzondere buitenkamers met privésanitair zijn het hele jaar te boeken. ’s Ochtends word je getrakteerd op een heerlijk streekontbijt!

Op het terrein bevindt zich ook een tuincafé en in de omgeving is van alles te beleven. Een fantastische plek om er met de kinderen een paar dagen tussenuit te gaan.

Wil je meer weten of meteen boeken? Klik op de roze button.  

Tip: check onze Uitagenda wat er allemaal te doen is in de omgeving van Vlaardingen! 

De Vreemde Vogel

Van Baerlestraat 252

3132 EK Vlaardingen

Prijs Zie website.
Mail direct

Mail direct naar De Vreemde Vogel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Waarom een Rotterdampas?!

Meer gratis activiteiten, meer korting op toffe uitjes en meer plezier met de Rotterdampas!

Adventure City Rotterdam

Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!

Kerstvakantie in Theater Zuidplein

Theaterpret in de kerstvakantie: voorstellingen vol avontuur, magie en lachgarantie voor kids!

Kerstactiviteiten bij Plaswijckpark

Beleef een winter vol ijs, avontuur en creatieve fun bij Plaswijckpark!

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Leuke winteruitjes met de Rotterdampas

Winter in Rotterdam? Dat is juist dé tijd voor fijne uitjes met kinderen. Met de Rotterdampas ontdek je volop leuke, betaalbare winteractiviteiten om samen te doen. Van theater tot schaatsen en van buiten spelen tot lekker eten. Trek je jas aan, pak je pas en ga samen op pad.

Maak samen een unieke knuffel met Make a Bear

Op zoek naar een activiteit die je samen doet én die iets blijvends oplevert? Dan is samen met je kind een Make a Bear knuffel maken echt een aanrader. Je creëert niet alleen een zacht vriendje, maar ook een warm moment dat jullie niet snel vergeten. Het vullen en aankleden is zó leuk om samen te doen.

Waar zijn leuke lichtjestours en kaarsjesavonden?

Kom met je gezin helemaal in kerststemming met een sfeervolle lichtjestocht of kaarsjesavond! Geniet samen met de kinderen van bijzondere lichtkunst, lichtjesrondleiding vol fonkelende lampjes, avondboottochten of een lichtjeswandeling door prachtig verlichte straten en gebouwen in deze donkere dagen. Wij hebben onze favoriete lichtjestours in Rotterdam, Schiedam, Dordrecht en Gouda voor je op een rijtje gezet.

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >