Golfcenter Seve
Wist je dat je bij Golfcenter Seve ook heerlijk kunt eten? Kom de mediterraanse keuken proeven!
Uiteten bij Golfcenter Seve
Golfcenter Seve, vernoemd naar de beroemde Spaanse topgolfer “Severiano Ballesteros” heeft naast de mogelijkheid tot golven ook de mogelijkheid tot heerlijk eten.
Als je houdt van de mediterraanse keuken, dan ben je hier zeker aan het juiste adres. Voor de kinderen zijn er speciale kindergerechten en is er een aparte kinderhoek waar gespeeld kan worden. In het weekend is de kans trouwens groot dat ze vermaakt worden door een professional op de golfbaan. Even de ins en outs van het putten leren.
De golfbaan heeft een eigen parkeerterrein, dus je kunt er voor de deur parkeren.
Nieuwsgierig? Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: Kids kunnen een gratis proefles golfen krijgen! Lijkt je dat wat? Kijk hier wanneer en schrijf je meteen in!
Golfcenter Seve
Kleiweg 480
3045 PM Rotterdam
Openingstijden
Maandag t/m zondag 08.30 - 24.00 uurToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Eropuit in de herfstvakantie. Dit zijn leuke tips in de regio Rotterdam!
De herfstvakantie komt eraan, dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk hier een aantal leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur en vrolijke events voor het hele gezin om er samen een fijne tijd van te maken in de herfstvakantie! Allemaal in de regio Rotterdam of iets verder weg.
7 fijne herfstuitjes met de Rotterdampas
Met de Rotterdampas op zak is de herfstvakantie een fijn moment om er samen op uit te gaan. Van kokkerellen tot klauteren en van glow-in-the-dark golf tot een kijkje in een echte molen: met deze uitjes zijn de vakantiedagen zo gevuld. Nog geen Rotterdampas? Je kunt ‘m nog steeds aanschaffen voor je gezin. Het pasjaar loopt t/m 28 februari 2027, dus je haalt het voordeel er nog zeker uit!
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)