
Beauty Party!
Wil jij professioneel omgetoverd worden tot een ware beauty of een prinses? Bij Beauty & Lizzz kan dat!
Ben je binnenkort jarig en wil je dolgraag een beauty feestje voor jou en je vriendinnen organiseren? Beauty&Lizzz biedt verschillende themafeestjes aan.
Je kunt kiezen uit diverse kinderworkshops voor verschillende leeftijden:
– nagelverzorging en -versieren
– make–up glamour
– make–up fantasie
Bij sommige workshops krijg je zelfs een goodie-bag mee! En voor de jarige is er uiteraard iets extra’s.
Voor tieners is er meer aandacht voor huidverzorging en worden er tips gegeven voor mooie natural make-up.
Tip: op zoek naar een leuke traktatie? Ga dan even naar de traktatie tips op Kidsproof.nl!
Beayty & Lizzz
Honingklaver 2
3069 DD Rotterdam
Openingstijden
Kinderfeestjes op afspraak.
Prijs
Vanaf € 12,50 per persoon.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.
Samen op pad in de herfst met de Rotterdampas
De herfst is hét seizoen om samen op pad te gaan! Regen of zonneschijn, in en rond Rotterdam is er altijd wat te doen. Van vrolijke theaterlessen tot spannende attracties en creatieve musea – deze tips maken jullie herfst extra leuk. Trek je jas aan en ontdek samen de leukste plekken van dit seizoen!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!