
Dancestudio Lucia
Als je op een leuke manier wilt kennismaken met dansen, kom dan eens langs bij Dancestudio Lucia!
Er zijn al lessen voor kids vanaf 3 jaar! Dancestudio Lucia heeft een groot aanbod aan diverse dansstijlen, zoals klassiek ballet, spitzenklassen, peuterdans, jazzdance, tapdance én hiphop/streetdance.
In de lessen is er veel ruimte voor vrije expressie. Daarbij dans je op de nieuwste hits. Lijkt je dit leuk en wil je meer informatie? Klik dan door naar de site van Dancestudio Lucia via de roze button hieronder.
Tip: ontvang je onze nieuwsbrief al? Meld je nu aan en je bent altijd op de hoogte van de leukste kinderactiviteiten!
Dancestudio Lucia
Kruidentuin 7
2991 RK Barendrecht
Openingstijden
Er wordt van maandag t/m zaterdag les gegeven. Voor meer informatie kun je doorlikken via de roze button.Prijs
Check de site voor het overzicht.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas
Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!