De Buurvrouw
Op het kleine podium van De Buurvrouw in Schiebroek gebeuren grote dingen! Laat je verrassen. Kom langs!
De Buurvrouw – voorheen LCC Castagnet – brengt prachtige, spetterende en ontroerende kindervoorstellingen voor kinderen van alle leeftijden. En voor de prijs hoef je het niet te laten. Dit theater betovert je!
Behalve naar de prachtige theatervoorstellingen kijken, kunnen kinderen ook zelf actief aan de slag in De Buurvrouw. Er worden diverse workshops aangeboden, van percussie en theater tot beeldende kunst. Er kunnen maar een beperkt aantal kinderen deelnemen aan deze workshops, dus geef je snel op!
Wil je weten welke voorstellingen er draaien of welke workshops er worden gegeven? Kijk dan even op de website. Klik hiervoor op de roze button.
Eropuit met de kids? Kijk dan op Kidsproof voor onze Uitagenda!
De Buurvrouw
Larikslaan 200
3053 HN Rotterdam
Openingstijden
Zie website.Prijs
Zie website.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kikkerdril vangen en verzorgen: hoe doe je dat?
Zoonlief wil graag zijn spreekbeurt houden over kikkers. Om te zien hoe deze diertjes groeien moet er natúúrlijk ook kikkerdril worden gezocht... Dus wij hebben kikkerdril gevangen en ons verdiept in het wel en wee van 'onze' drilletjes die (tijdelijk!) bij ons logeren.
De leukste uitjes en activiteiten met Pasen voor kinderen
Met de kinderen eropuit met Pasen? Wij weten nog wel een aantal leuke adresjes en activiteiten! Van fijne plekken voor een paasontbijt of -brunch met de familie tot eierfeest. Check ook onze tips waar je kids paaseieren kunnen zoeken in de regio Rotterdam.
24 x pimp je paasei zonder verf!
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Sommige paaseitjes kun je zelfs vlak voor de paasbrunch of het paasontbijt nog maken. Laat je hieronder inspireren door onze paaseieren!