Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voetbalvereniging XerxesDZB

XerxesDZB heeft al vele bekende voetballers afgeleverd. Ben jij de volgende? Kom dan ook voetballen!

Voetbalvereniging XerxesDZB

XerxesDZB speelt op het Sportpark Faas Wilkes in Zevenkamp. Opgericht in 1904 is het een club die dus al meer dan 110 jaar bestaat en al heel wat bekende voetballers voorbij heeft zien komen: Leo Beenhakker, Willem van Hannegem, Coen Moulijn.

Ben jij ook gek op voetbal? En zoek je een leuke vereniging? Bij deze club is altijd wat te doen en is meer dan voetballen alleen. Check de website, klik hiervoor op de roze button, en kijk hoe je lid kunt worden.

Tip: Op zoek naar een leuk kinderfeestje? Kijk dan op Kidsproof.nl voor onze tips voor een cool verjaardagsfeestje!

Tip: Ontvang je onze nieuwsbrief al? Meld je nu aan en je bent altijd op de hoogte van de leukste activiteiten met kids!

XerxesDZB

Igor Stravinskisingel 1

3069 MA Rotterdam

Mail direct

Mail direct naar XerxesDZB

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas

Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.

Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam

Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief