Schiedamse Molens
Beklim de hoogste molens ter wereld! De Schiedamse Molen 'De Walvisch' is er één van.
De hoogste molens ter wereld zijn te beklimmen! Molen De Wavisch is één van de Schiedamse Molens die hiervoor is ingericht als werkend korenmolenmuseum.
Je komt er meer te weten over de molenhistorie van Schiedam en het productieproces “Van (graan)korrel tot (jenever)borrel”. Leuk voor een werkstuk of spreekbeurt?
En je kunt uiteraard genieten van het prachtige uitzicht op de binnenstad van Schiedam. Hopelijk heb je geen hoogtevrees!
Meer informatie vind je op de website. Klik op de roze button.
PS. Binnenkort een kinderfeestje te vieren? Op Kidsproof.nl vind je ontzettend veel tips voor leuke kinderfeestjes!
Museummolen De Walvisch
Westvest 229
3111 BT Schiedam
Openingstijden
Van 1 november t/m 31 maartZaterdag: 11.30 - 17.00 uur
Zon- en feestdagen: 12.30 - 17.00 uur
Van 1 april t/m 31 oktober
Dinsdag t/m zondag 11.30 - 17.00 uur
Prijs
Kinderen t/m 18 jaar € 2,50 - Volwassenen € 3,50
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Funmax
Een actief en gezellig uitje met GlowGolf, escape rooms en interactieve games in Funmax Capelle!
Zeeheldenroute
Een unieke wandelroute door bos en duin richting zee, met een zeeheldenverhaal!
Nieuw
Monkey Town Vlaardingen
Eindeloos klimmen, glijden en spelen bij indoor speelparadijs Monkey Town Vlaardingen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City
Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.
7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam
Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.
De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam
Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.