Surfen bij surfschool Senang
Leer surfen of bodyboarden op de golven van Hoek van Holland bij de Surfschool.nl!
Kids vanaf 7 jaar kunnen bij de Surfschool.nl leren surfen, bodyboarden of skimboarden. Met speciaal voor kinderen gemaakt materiaal en wetsuits kun je, zonder dat je het koud krijgt, de golven gaan bedwingen.
Lessen zijn op woensdag van 14.00 – 16.00 uur en zondag van 11.00 en 13.00 uur.
Bij de surfschool zit ook een winkeltje waar je surfspullen kunt kopen en iets te eten en drinken kunt halen.
Zin om te beginnen? Check dan de website via de roze button en vraag naar de mogelijkheden.
Op zoek naar een iets minder nat clubje? Kijk dan eens op Kidsproof.nl voor tips van andere leuke clubjes!
Senang Surfschool
Rechtestraat
3151 HV Hoek van Holland
Openingstijden
Alle weekenden geopend van 1 april t/m 1 oktober.Van 20 juli tot 1 september elke dag geopend van 10.00 - 18.00 uur.
Prijs
€ 15,- per les. Strippenkaart: 5 lessen voor € 65,-.
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Bricks and Robots
Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!
Theater- en musicalles
Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!
Cursus zeemeerminzwemmen
Leer zwemmen als een zeemeermin tijdens deze toffe cursus van Sportbedrijf RotterdamBlogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderfeestjes vol actie en fun
Een lekker actief kinderfeestje waar de kids het nog lang over zullen hebben? Dan zit je goed in Rotterdam! Van trampoline springen tot spannende escape games en klimmen op grote hoogte; we verzamelden een aantal stoere kinderfeestjes die perfect zijn voor energieke kinderen. En fijn voor jou: je hoeft het niet allemaal zelf te regelen en je kunt kiezen uit verschillende arrangementen. Dat maakt het vaak ook meteen een stuk relaxter voor ouders. Jas aan, vriendjes mee en gaan!
Ontdek de 10 gaafste forten van Nederland!
Van Den Helder tot Maastricht zijn er forten, bunkers en vestingsteden. Zet deze kindermusea op je bucketlist voor een gaaf zomeruitje met het hele gezin.
De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam
Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.