Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Surf kinderfeestje

Iedereen kan leren surfen! Probeer het eens en vier je kinderfeestje bij Surfschool Senang

Ben je 7 jaar of ouder geworden, dan kun je je kinderfeestje vieren bij de Surfschool Senang. Samen met je vriendjes en vriendinnetjes leren surfen, bodyboarden of skimboarden. Supercool toch?

Met speciaal voor kinderen gemaakt materiaal en wetsuits kun je zonder dat je het koud krijgt, de golven gaan bedwingen. Een surf-kinderfeestjes vieren bij de Surfschool.nl is mogelijk op alle dagen, mits er uiteraard plek is, en duurt ongeveer 2 uur.

De kinderen krijgen een theorieles over het ontstaan van golven, stromingen en een uitleg over surf/bodyboards en wetsuits. Eerst wordt geoefend met peddelen, uitdrukken en opstaan op het strand. Daarna ga je pas het water in met de instructeurs.

Het is natuurlijk te hopen dat er een beetje wind staat, maar als je je feestje viert bij de Senang Surfschool heb je sowieso een superdag! Aan het einde krijg je een surfdiploma en het logboek voor alle kinderen. De jarig krijgt nog een extra kadootje.

Je kunt er achteraf ook een hapje eten en drinken. Dit staat niet vermeld op de site, maar uit ervaring weet ik dat je dit erbij kunt boeken. Als je klikt op de roze button ga je naar de website van de Senang Surfschool en kun je informeren wat de mogelijkheden zijn.

Op zoek naar een iets minder nat verjaardagsfeestje? Kijk dan eens op Kidsproof.nl voor tips voor andere leuke kinderfeestjes!

Surfschool Senang

Rechtestraat 31

3151 HN Hoek van Holland

Openingstijden Alle weekenden geopend van 1 april t/m 1 oktober.
Van 20 juli tot 1 september elke dag geopend van 10.00 - 18.00 uur.
Prijs € 15,- per les. Strippenkaart: 5 lessen voor € 65,-
Mail direct

Mail direct naar Surfschool Senang

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken…

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zó kies je een leuk vakantiekamp voor je kind!

Elk jaar duik ik er weer in: al die leuke vakantiekampen voor kinderen! Zo’n week vol met leuke activiteiten, plezier met andere kinderen en weer een stapje dichter bij zelfstandigheid. 

Wat zijn nu leuke lente-uitjes om te doen met kinderen?

De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes.... Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien en willen we weer graag naar buiten nu het - bijna - lente is. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Wat gebeurt er als je je kinderen opvoedt zonder schermen, zonder school en zonder regels? Wij waren bij de première van Captain Fantastic. Deze muzikale familievoorstelling van HNTjong en Het Nationale Theater zet je aan het denken. Over opvoeden. Over vrijheid. En over wat écht belangrijk is. Goed nieuws: vanaf nu tourt Captain Fantastic door heel Nederland. Ontdek waar ze spelen en stap samen dit buitengewone avontuur in.

10 kekke kinderwinkels in Gouda

Wij gaan altijd met veel plezier een dagje shoppen in het mooie en sfeervolle Gouda! Je scoort er de leukste kleding, cadeautjes en speelgoed bij unieke kinderwinkels in het centrum van de stad. We hebben onze favorieten je op een rijtje gezet. Veel shopplezier!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief